Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek h fogszabályzót szeretnék?

Figyelt kérdés
nem tudom keret lenne e rá, meg nem szoktam ilyenekről beszélni vele, mert ez nekem kicsit ciki, de 17 vagyok, lassan 18 asszem még lenne tb támogatás, v vmi.., elég hülye kérdés, de fura:/
2011. nov. 4. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam anno, tudom, hogy mit érzel... de egyébként nincs más megoldás, minthogy eléjük állsz.

Én szereztem beutalót a sulis fogdokitől és azzal álltam eléjük. De még így is nehezemre esett, csomó álmatlan éjszakám volt miatta és összesen vagy 1 évig gyűjtöttem a bátorságom.

Utána annyira belejöttünk a dolgokba, hogy végül fizették a magánorvost a szüleim. :) Azóta pedig fogorvosnak tanulok. :D


Egyébként ne te érezd magad hülyén miatta, ne te szégyelld magad, mert nem neked kell, hanem a szüleidnek, hogy nem veszik észre, hogy zavar téged ez a dolog.


Szóval nagy bátorság, nagy levegő és hajrá! :)

Nyugi, én is majdnem összeestem előttük, amikor végre odaálltam, annyira izgultam.

2011. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi , megpróbálok, bár nemtom

hány éves vagy?, és hány éves korodba volt ez? nemed?

2011. nov. 4. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
21, 17, lány :D
2011. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és neked mennyibe volt összbe, és meddig kellett, meg mi volt a baja a fogaidnak?
2011. nov. 4. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen dolgokat, én soha nem feszengtem ilyen miatt a szüleim előtt. Végül is egy kérdés még ingyen van, nem?


-Anyu, csálék a fogaim, kaphatok fogszabályzót?

- Látom, de nincs pénzem rá.


Nálunk ennyi volt az egész. Ha lett volna pénze, mehettem volna fogszabit csináltatni. Miért kell emiatt feszengeni? Max. azt mondja hoyg nem, nagyobb baj nem történhet.

2011. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Anya, szeretnék fogszabályzót"
2011. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na most figyelj amit mondok már a röhejesség teteje de máshogy nem ment..


én 4 évig húztam ezt a fogszabis dolgot ,kb már simán szépen állnának a fogaim de annyira cikinek tartottam h nem mertem, és kb 1 hónapja ,sikerült rávennem magam egyáltalán arra hogy beszéljek anyámmal, SMS-ben írtam meg, mert szóba nem ment xdxd

sajna még nincs meg mivel elmúltam 18 és elő kell teremteni vhogy azt asok pénzt, de legalább már tudom h lesz egy nap amikor hálás leszek azért amit tettem, remélem nem 10 év múlva xdxd


sok sikert

2011. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fogszabályzót szeretnék.
2013. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is féltem elmondani, annyira akartam, aztán a fogorvos mondta, hogy kell. Annyira örültem neki :DD Nem tudom, mindenki rinyál a fogszabályzóra, nekem viszont tetszik, és tényleg hatásos. Most 16 vagyok és fogorvos akarok lenni :D
2016. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!