Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » DM-ben van olyan fogfehérítő...

DM-ben van olyan fogfehérítő ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
Én már számtalanszor vettem fogfehérítőket de az első alkalom után már nem is használt. Nem tudnátok valami jó fogfehérítőt, igazából nem muszáj csak a DM-ből vagy esetleg valami házi praktika?

2020. máj. 27. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem vált be igazán, pedig rengeteg dolgot kipróbáltam. Mindig nézegetem a fogkrémeket, fogporokat és mindig elcsábulok a jól hangzó leírásokról, hogy micsoda csodaszer a fogkrém, ilyen olyan fogfehérítő anyag van benne, 1 hét alatt több árnyalattal fehérebb fogak stb. A marketinesek értik a dolgukat, de a valóság az, hogy nem igazán használ egyik sem. Talán a Colgate hidrogén peroxidos fogkrémem vált be nekem a legjobban, de abból is csak a sima verzió, elektromos fogkefével használva. A másik verziója semmit nem használt és minden tiszta kék volt tőle a fürdőszobában.
2020. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De csodát ettől sem kell várni, sajnos. :(
2020. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen... én is már számtalan fogfehérítős dolgot kipróbáltam, de semmi nem vállt be.
2020. máj. 29. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!