Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után a 1. napon mit...

Foghúzás után a 1. napon mit ehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap húzták a fogamat de még nem nagyon ettem semmit. csak tört banánt és tört őszibarackot. De mit ehetek még ami kicsivel laktatóbb?
2010. júl. 30. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mondta a fogorvos?

Szerintem kenyérbelet, főzelékeket. Mindent ami puha.

2010. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmit nem mondott. eddig nem is nagyon ettem semmit holnap meg melóziok és kaja nélkül nem a legjobb
2010. júl. 30. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ha jól emlékszem két éve húzták ki a fogam. Az tuti biztos, hogy délelőtt és estére már kolbászos kenyeret ettem (nem csak a belét). Következő nap meg mintha mi sem történt volna.
2010. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fogszabályozó miatt húztak egyszerre két fogat,2 hete,hosszas magyarázás után a kaja témánál mondta,hogy 3 órát várni kell és utána azt eszem amit akarok,mert úgy sem fog fájni.És miután kiment az érzéstelenítő,tényleg nem fájt,ugyan úgy megebédeltem,vacsoráztam mint máskor,másnap meg mentünk étterembe,mert barátom szülinapja volt.Semmi gond nem volt=) Azt egyél amit akarsz...
2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 óra uán azt eszeel amit akarsz
2010. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első két napban, tilos a tejes, és a tejtermékek, valamint a tojásos ételek fogyasztása. Egy jó húslevest azt lehet enni.
2010. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!