Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzás után meddig nem...

Foghuzás után meddig nem ehetek tejterméket (vagy ihatok tejet)?

Figyelt kérdés
Ma kihuzták két fogam egy joindulatu daganat miatt. összevarták az iny-t és mondták, hogy ne igyak tejet és ne egyek tejterméket, de elfelejtettem megkérdezni, hogy meddig és miért..?
2010. okt. 6. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hétig. Egyébként is csípne. És szénsavasat se, rostosat se ezt nem mondták? Csak vizet!
2010. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állitólag a tejben lévő baktériumok miatt nem lehet tejes terméket fogyasztani foghúzás után!Azt hogy mennyi ideig nem lehet nem tudom...,én midenesetre mikor anno a bölcsességfogamat húzták hazafele vettem egy tasakos tejberizst azt elkészitettem és kutyabajom sem lett tőle!:)
2010. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy kb. 2-3 napig. Addig kerüld a nehezen rágható és morzsás ételeket is. Jobbulást!
2010. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!