Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szajsebeszeten faj a foghuzas?

Szajsebeszeten faj a foghuzas?

Figyelt kérdés

Tudom hogy adnak erzestelenitot.

De ha mondjuk nagyon be van gyulladva akkor elkephelheto jogy vegig erezni fogom? Vagy szajsebeszeten mas erzestelenitot adnak mint a fogorvosnal?


2020. máj. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem más,csak itt nagyobb a szakértelem,és a kellékek is hozzá.
2020. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maga az érzéstelenítő kicsit fáj, de utána nem. Ha mégis érzel bármi fájdalmat, akkor csak szólsz és kapsz még egyet.

Nekem ki kellett műteni a bölcsességfogam, az is szájsebészeten volt és 3 szuri után semmit nem éreztem, egyáltalán nem fájt. Volt egy fura, szokatlan érzés (mert hát mégse mindennapi, hogy a szádban mindenféle eszközökkel turkálnak), de tényleg semmi fájdalom.

2020. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan mint a fogdoki. Csak több érzéstelenítést kapsz, másmilyen eszközöket használnak, és sebészi végzettséggel rendelkeznek.

Semmit nem fogsz érezni, csukd be a szemed amíg nem végeznek, és akkor semmi félelem érzeted nem lesz.

2020. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj, a férjemnek utána fáj egy hetet, de maga a húzás nem fáj.
2020. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén mondom, kérdező, bár én is biztatlak, de szakemberfüggő. Voltam ilyennél is, olyannál is, hasonló problémával. Az egyik profi volt -technikás, semmit se éreztem, kedves, figyelmes volt, figyelte a jelzéseim stb-, a másik meg egy "mészáros".


Technikai szempontból megerősítem a többi választ: általában vékonyabb tűvel adják az érzéstelenítőt, ennyiből kevésbé érezni, bár függ a beadás helyétől, pl orr alatt mindig kellemetlenebb. Általában több szurival érzéstelenítenek, mint egy fogorvos, és ettől is esélyesebben fájdalommentes (kivéve a lábadozás első három napját).


Gyulladás esetén viszont javaslom, hogy szüntesd meg kezelés előtt, különben kisebb-nagyobb fájdalommal járhat a kezelés! Ki-ki meglátása szerinti módon, én homeopátiásan (ahogy kell némi tapasztalat, és kiválasztani aktuálisan egyénre szabva a szert, nagyon hatásos, állatokon is működik,

tehát nem placebo),

vagy szokványos tablettával (asszem a dalacint szokták felírni, példának okáért).

Homeoval elég lehet 24 óra a gyulladás, genny minimum 90%-os eltüntetéséhez.

2020. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!