Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet e rossz fogam ha nem...

Lehet e rossz fogam ha nem fáj? És okozhat e a fog szédülést?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta szédülök és rengeteg vizsgálaton át estem de mind negatív lett. Már nem tudok mire gondolni. Az egyik ismerősöm mondta hogy lehet rossz fogam van és az okozza a gondot. De okozhat rossz fog szédülést? Meg nem fáj egy fogam sem. Attól még lehet rossz fogam?

2020. jún. 5. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Akár az is lehet.

Sokszor a bölcsességfog a ludas, meg akkor is okoz gondot ha íny alatt van.

Nekem pl vernyomas problémát váltott ki egy rossz bölcsességfog és en is szédültem, izzadtam. Nagyon rossz volt a kozerzetem. Hát nagy megkönnyebbülés volt mikor kiszedtek a fogam. Azóta semmi panaszom.

2020. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogad lehet rossz úgy is ha nem fáj és nem látszik.

Idővel kezd el fájni, mert ilyenkor belülről szuvasodik. Akár egy tömött fog is tovább tud romlani anélkül hogy tudnál róla.

2020. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogyan birom meg tudni hogy van e rossz tömésem vagy a bölcsesség fogam e a ludas? Milyen vizsgálat szükséges ehhez?
2020. jún. 6. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy sima fogászati röntgen szükséges. Abból minden látszik ha a fogaiddal esetleg valami gond lenne. Vagy körzeti orvostól kérsz beutalot, vagy magán úton pár ezer forintért csinálnak neked.
2020. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és itt sajnos nem ilyen egyszerű. Magán úton nem lehet menni az orvos pedig nem igazán akarta meg csinálni. Na ha más nem akkor majd mikor haza utazunk otthon meg csináltatom a röntgent
2020. jún. 6. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A külföldi helyzetet sajnos nem tudom. Itthon csinálnak, én is nemrég voltam magán úton röntgent csináltatni.
2020. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!