Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Szalavetz Endre jó fogorvo...

Dr. Szalavetz Endre jó fogorvos XVI. kerületi SZTK-ban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó fogorvos. Csak hangosan kell hozzá beszélni, mert nagyot hall.
2010. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tényleg nagyon "jó" végigszántotta az összes hátsó fogaimat és egyben tömte be, persze később széthullott az egész, az elsőket meg le akarta csiszolni mindet és koronát rakni rá. Nem hagytam, azóta is épek, pedig akkoriban még nem hallott nagyot.
2011. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 maxgeza válasza:
dr. Szalavecz főorvos úr velem is ugyanazt csinálta, mint az előttem szólóval. Csak én nem úsztam meg olyan olcsón a dolgot, először lerománozott, azután érzéstelenítés nélkül, vagy "éppenhogy" érzéstelenítve kitépte két fogamat,mondván, egybecsiszolva, csodásan megkapom a teljes fogsort, amire akkor még nem volt szükségem. Majd elmesélte, hogy ő már a világ majd' összes táján megfordult, azaz járt. A fogaim azóta sem nőttek ki, nem is fognak, sajnos. Én így jártam a "főorvos úrral", aki talán még ma is főorvos? Nem tudom, de nem lenne túl jó.
2018. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még aktív a Szalavetz?? Hány éves lehet? Nekem úgy 85 táján tömött be vagy 10 fogamat, azelőtt egy rossz se volt. Többek szerint olyat is betömött, amit nem kellett volna.
2018. nov. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!