Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez lyuk? Bal...

Szerintetek ez lyuk? Bal oldalt felül az oldalsó metszőfog belső oldalán kis sötét csík van, ez lyuk lehet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fogorvos, ezt innen látatlanban megmondani? Többre mennél, ha fogorvossal megnézetnéd. Amúgy nem biztos, hogy lyuk, az ember magának nem tudja úgy megnézni, ezt orvostól tudom. Velem is volt, hogy azt hittem, lyukas a fogam, közben nem is. De mindenképp menj orvoshoz.
2020. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj fogorvoshoz
2020. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg
2020. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lyuk nem csík alakú általában. Nézesd meg fogorvossal.
2020. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem csíkként kezdte. Es ket fog kozt, de, olyan, hosszanti.
2020. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még két hónapja nem volt ott. És nem fog között van hanem a fogon.
2020. jún. 11. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a barázda alján kialakult elszíneződés. Érdemes megnézetni fogorvossal, de nagy valószínűséggel nincs gond. Nekem is van ilyen, úgy 10 éve, és semmit nem változott azóta. Nem fáj, nem romlik a fog, és minden alkalommal megjegyzi a fogorvos, hogy nem probléma.
2020. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!