Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinőhet a bölcsességfog...

Kinőhet a bölcsességfog anélkül, hogy érezném?

Figyelt kérdés

Mi lesz az első jele annak, hogy elkezd nőni a bölcsességfogam? Mivel a fogak az íny alatt is egymáshoz érnek, így előbb a fogak torlódása lesz, vagy pedig a fájdalom, hogy elkezd megindulni lefelé (felső fogról lévén szó)?


Illetve milyen gyorsan nő ki a fog? Ha pl észlelem a torlódás legkisebb kis eredményét is, mennyi ideig tudok várni a bölcsességfog kivételével, mielőtt még nagyon elnyomná a fogaim? (pl egy fogat csak).



2020. jún. 16. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
A fog röntgen kép alapján szabályosan, párhuzamosan nő a mellette lévő 7-es foggal.
2020. jún. 16. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinohet, nekem sem fajt, csak neha az inyem azon a reszen ahol feszitette alulrol. Lassan nol egyebkent. Megindul 1 hetre, utana nem tortenik semmi mondjuk egy honapig. Megint megindul, mondjuk csak 2 napra, utana 3 hetig megint semmi.
2020. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát kinőhet, és közben eltorzul a fogsorom, ami szintén nem jár (akkora) fájdalommal, így szinte észrevétlenül?
2020. jún. 16. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akar. De nem torvenyszeru, hogy torlodni fognak a fogak.
2020. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 éves koromra kinőtt mind a 4 anélkül, hogy éreztem volna.
2020. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyszercsak ott volt a 2 felső jól, a 2 lentinek pedig az oldala <- ezek el is kezdték tolni, csak röntgenen látni hogy ferdék, ki is szedték az összeset. Abszolút nem volt gondom amúgy egyikkel sem
2020. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem 2 így nőtt a maradék kettő a mai napig szenvedés.
2020. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!