Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogszabályzó?

Fáj a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Valoszínű, hogy lesz fogszabályzóm és egy kicsit félek tőle. Mennyire fáj? Vagy csak utána fáj?

2020. jún. 18. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Picit, mert mikor először felrakja vagy húz rajta, akkor fogod érezni, hogy "nyomja" a fogad és az kellemetlen tud lenni egy pár napig.

De egyáltalán nem vészes, tényleg inkább csak kellemetlen és nem egy erős fájdalom. Nem kell tőle félni.

2020. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor tobbeknek, nekem is, nem picit, hanem nagyon. Az elso ket napban eros csontfajdalmam volt, a vizivas is fajt. Viszont fokozatosan elmult. Mikor allitottak rajta, ritkan fajt, maskor csak egy ideig volt kellemetlen.

Annak idejen nem voltam hajlando fajdalomcsillapitot szedni, ma mar az a kezdeti horror Nurofennel biztos jobb lenne.

Par napig, es allitas utan is neha csak pepeset tudtam enni, aztan fokozatosan barmit, csak maskepp, ovatosabban.

2020. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem állítás után fájt picit, de ugyan úgy ettem mindent. Most hogy 10nap múlva leveszi, szomoru vagyok, hogy meg kell válnom tőle.
2020. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!