Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a bölcsességfog...

Mennyire fáj a bölcsességfog műtéttel történő kihúzása?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem fog fájni, csak utána. de nem vészes, ki lehet bírni...
2020. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga a húzás semennyire, mert kapsz annyi érzéstelenítőt, hogy ne fájjon egyáltalán. Igazából utána se vészes, mert elég erős fájdalomcsillapítót írnak fel. Én is nagyon izgultam amúgy, de az elképzeléseimhez képest semmiség volt. Becsuktam a szemem, hogy inkább ne lássam milyen eszközöket használ meg mennyi vér van és így teljesen oké volt.
2020. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jó helyen, hozzáértő orvossal semennyire.
2020. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ereztem, a legrosszabb része (És az egyetlen amit ereztem) az erzestelenítő beadása volt, az pedig szerintem bőven túlélhető.

Utána meg órákig semmi, és ahogy kiment az erzestelenito fogfajas, én úgy csináltam, hogy mikor már kezdtem érezni, hogy fájni kezd már bevettem a fájdalomcsillapítót és így semmi extra nem volt vele.

Egyedül hajnalban volt, hogy fogfajasra ébredtem az mondjuk kifejezetten kellemetlen volt, de mindent összevetve sokkal rosszabbra számítottam.

Ezeket 3 bölcsességfog ki húzása után írom, úgy, hogy nincs magas fájdalomkuszobom és a tűtől is rosszul vagyok.

2020. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisebb műtét volt, mert rossz irányban idult el a fog. Megdolgoztunk a szájsebésszel az eredményért. :)

Nem kellemes, de túlélhető. Utánna néhány algopyrin, és kész. :)

2020. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kettőt szedtek ki egyszerre,nem kellett egy db fájdalomcsillapító sem utána.A fájdalom amit akkor okozott amíg bent volt az viszont kibírhatatlan..lehet ez edzett meg rá. :DD

Nem tudott kinőni,nem is nagyon volt még rendes gyökere (18 voltam) tehát csúnyán mondva az ínyem alól kellett kibányászni és még így sem volt vele semmi gond egyáltalán.

Egy hétig mókus arcom volt,kapucnim mögé elbújtam senki nem vette észre.:)

Ne félj nem lesz semmi baj! Olyan dokit kell választani akiről tudod,hogy tapasztalt vagy a konzultáción érezteti is hogy segíteni szeretne.

2020. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem szerdán(3napja) húzták ki az egyiket ami még ki se nőtt csak elkezdte feszíteni az inyem, mikor kiment az érzéstelenítő elkezdett fájni de vettem be fájdalom csillapítót. Másnap még néha sajgott de nagyon minimális volt az is. Azóta semmi bajom, néha el is felejtem hogy nem szabad ott ennem:DD
2020. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 5 napja vették ki az utolsót, szerintem a 4 "műtét" összesen nem vett igénybe 35 percnél több időt. Ahhoz képest mennyire féltem, semmiség volt az egész!
2020. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!