Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a fogamat, normális...

Kihúzták a fogamat, normális hogy ennyire rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt kihúzták a fogamat de nagyon hosszú ideig tartott mert a gyökere szétágazik és mélyen lenyúl. Majdnem 10 perc volt mire a doki végzett és az érzéstelenítő sem hatott... Délutánra nagyon rosszul lettem. Elkezdett fájni a fejem a végtagjaim és 6 óránként veszek be rá Flectort mert úgy fáj az ínyem. Kb 2-szer akkorára van dagadva mint amekkora eredetileg. De nem úgy néz ki mintha belenne gyulladva és elvileg lázam sincs. Viszont nagyon gyors a szívverésem és nemtudom elhagyni az ágyat... Valaki legyen szíves valami tanácsot adni mert hétfőn folytatnom kéne a nyári gyakorlatot ígyis napot cseréltem, hogy tegnap nem mentem és 1 nappal tovább megyek. Még annyit hozzátennék hogy azóta nem állt el rendesen a vérzés és a fájdalom sem múlik. A fogorvos újra csak hétfőn rendel. 17/f

2020. jún. 27. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes orvos.
2020. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!