Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Párom elkezdte csikorgatni a...

Párom elkezdte csikorgatni a fogát álmában pár napja. Egyre hangosabbban. éjjel alig alszok e miatt, idegesít, nappal is ingerült vagyok mert nem bírom magam kipihenni. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Küld el a barátod fogorvoshoz, aki harapásemelőt fog neki készteni éjszakára és nem fogja tovább csikorgatni a fogait.

Egy az, hogy te is tudsz aludni, kettő meg az, hogy neki sem fognak tönkremenni emiatt a fogai.

2010. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez így van.
2010. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Szomorú hogy téged csak az idegesít ebben hogy nem tudsz aludni.
2010. aug. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsónak, nem engem nem csak az idegesít, de mikor neki felhoztam hogy ez lelki okok miatt lehet(neten olvastam) vagy hogy a fogai teljesen tönkremennek, erre ő közölte hogy nem szokta csikorgatni a fogát, csak pár napja kezdte a nem fejezi be 1-2héten belül akkor beszélgessünk erről, addig semmi baja nem lesz a fogainak...

Csak tudod ha ő is rosszul alszik (e miatt) én is alig alszok, akkor mindketten idegesek vagyunk,így sokat veszekszünk, mert egymáson töltjük le az ingerültségünket...

Ez az ami nem teccik, mert ha csak én lennék fáradt kialvatlan egész nap akkor nem lenne veszekedés és fordítva is:)

2010. aug. 2. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!