Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem engedtem, hogy fogszabályo...

Nem engedtem, hogy fogszabályozásra ítéljenek gyerekként és BÜSZKE vagyok a természetes mosolyomra és a párom is így szeret! Vannak még mások is? Kéne egy ilyen sorozatot indítani, hogy büszkék vagyunk a TERMÉSZETES fogazatunkra, nem? képekkel stb

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 22:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen beszél az, akinek emiatt nem lettek funkciós/egészségügyi/esztétikai problémái. Mondd ezt annak, aki ment volna fogszabályoztatni, de nem volt rá pénze, viszont annyira torlódottak a fogai, hogy nem lehet tisztán tartani, emiatt folyamatosan romlanak a fogai, betömni pedig nem lehet rendesen, mert egymás hegyén hátán állnak a fogak. Mondd ezt annak, akinek az alsó állcsontja annyira előreáll, hogy úgy néz ki, mint egy bulldog, de mivel nem lett fogszabályozva, ezért felnőttként műteni kellene. Mondd ezt annak, akinek a felsô fogai annyira kiállnak, hogy nem tudja becsukni a száját, és szegény úgy néz ki, mint egy értelmi fogyatékos. A fogszabályozás jóval több,

Mint néhány kicsit kiálló fog sorba rendezése, igen komoly biomérnöki munka és valójában az esztétikai eredményt nagyban megelőzo a funkció, vagyis sokáig ép, egészséges fogai legyenek, ne fájjon az ízülete, tudjon rágni.

2020. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ember kitalálta hogy hogyan tegyük egésségessé a fogainkat most meg úgy tekintenek egy fogszabájzóra mint valami piercingre. Hát ha a természetes mosojod tökéletesnek tartod, akkor légy rá büszke, de ha valóban nem jók, akkor nem hiszem hogy más is ennyire szeretné látni!
2020. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%
Én is hálás vagyok a szüleimnek, hogy volt fogszabályzóm. Mondjuk el sem tudom képzelni, hogy milyen béna szüleid vannak, hogy egy ilyen dologban te dönthettél gyerekkorodban. 2 lányom van, egészségügyi dologban ki sem kérem a véleményüket. Most a kisebbik nem kérte a kullancs elleni oltást, pont nem érdekelt, megkapta.
2020. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
#13 Teljesen jól csinálod!!
2020. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"hogy egy ilyen dologban te dönthettél gyerekkorodban. "


Volt hiszti, veszekedés, minden, nyugi, egyszerűen amikor elvitt anyukám, megmondtam az orvosnak, hogy ne csináljon semmit, mert NEM fom hagyni, hogy feltegye a végén. Be sem ültem a székbe. Akkor közölte anyukámmal, hogy nem tud mit kezdeni és beszéljen rá Ennyi történt. Mondjuk nem 6 éves voltam, bár az erőszak akkor sem hiszem, hogy belefért volna az orvosi etikába, de 13 évesen már oda tudtam lépni. A saját testem, megvédtem.



"akkor nem hiszem hogy más is ennyire szeretné látni!"


Akkor hunnya be a szemét! :)

2020. jún. 30. 18:55
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt jogod ebben dönteni tiniként sem. Tuti, hogy jó csúnyák a fogaid, ha itt próbálsz önbizalmat szerezni és bizonygatni más fotóival, hogy a te fogad ahhoz képest szép. Szerintem menj el fogszabályozásra, vagy pszichológushoz. Engem tényleg semmi sem zavar magamon, így nem kérek más testrészéről képeket. Sőt, eszembe sem jut.
2020. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért érdekel az a természetesen mosoly
2020. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

“Nem, nem volt jogod ebben dönteni tiniként sem”


Hát látod hogy mégis volt ;-)


Én nem önbizalmat keresni jöttem ide, hanem más embereket, akik szintén büszkék a testükre úgy, ahogy van és nem érdekli őket a sok trendi birka véleménye.

2020. júl. 1. 09:06
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok azonosulni a nem egyenes fogsorral. Igénytelennek tartom. Patai Anna egy szem farkasfoga is annyira irritál hogy elmondani nem tudom :D


Mi öten vagyunk tesók, abból 3-nak kellett fogszabi. Én pont nem vagyok benne, de nagyon hálás vagyok, hogy a szüleim mind a három tesómnak megcsináltatták és ők is nagyon hálásak ezért.

2020. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%
Én kérek egy képet, aztán kapsz zte id ez én fogaimról. Most már baromi kíváncsi lettem a te természetes mosolyodra.
2020. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!