Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez természetes foghúzás után?

Ez természetes foghúzás után?

Figyelt kérdés

Tegnap húzták ki a fogamat felső hátulról az 5.fogamat, amiből nem éreztem semmit, de ma már kezd fájni és még az az oldali arcom egy kicsit feldagatt, és hogy még olyan feketés a helye ahol húzták az természetes?

És az is természetes, hogy rosszul érzem magam ami azt jelenti hogy lázas vagyok egy kicsit?



2020. ápr. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az. Egyertelmuen gyulladasnak tunik. Gyulladt volt a fogad, amit kihuztak? Mert ugy nem szabad, mindig kezelni szoktak elotte a gyulladast. Mindenkeppen telefonalj, akar haziorvosnak is. Nyugodt lehetsz afelol, hogy ez surgos eset. Ha mast nem, gyulladascsokkentot ir fel. Szoval fogorvost es haziorvost is keress, ha elobbi nem tudna rogton segiteni.
2020. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha az gyulladásnak mondható, hogy míg a fogam a helyén volt az ínyem is fájt nagyon! Akkor igen gyulladt volt
2020. ápr. 28. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton húzták és azt mondták lehet aznap hőemelkedésem lázam..illetve az a fekete az alvadt vér az jó hogy ott van
2020. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az is normális hogy már szürkés és fekete?
2020. ápr. 29. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Nekem az alvadt véren lett ilyen fehéres sárgás szín az jó ha ilyen és fokozatosan húzódik a sebem már csak minimális a véres fehéres rész. Nem neked is inkább ilyen fehéres szinű? Fáj amugy ?
2020. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem egyáltalán nem fáj és már az arcom sincsen bedagadva de egyre fehéres valami van ott
2020. máj. 1. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó ha ott van az a fehéres valami az egy védő réteg vagy mi nekem ezt mondta a fogorvos. Folyamatosan össze fog húzódni az ínyed és eltűnik a fehér.
2020. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!