Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzót hány nap...

A fogszabályzót hány nap alatt szokja meg a szám belseje?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fogszabályzáson, és az orvos nem vágta le rendesen a drótot oldalt, ezért szúrja a számat. Használok viaszt, rendeltem is, de valahol olvastam, hogy az arc belsejében lévő hámszövetek rgy idő után hozzá fognak szokni a drót jelenlétéhez, és többet mem fogja kikezdeni. Ez igaz? Nem akarok visszamenni az orvoshoz, mert messzire van.

2020. júl. 1. 10:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha nincs úgy levágva, ahogyan kéne, akkor nem biztos, hogy megszokja. Várj pár napot, és meglátod, hogy sikerült e megszoknia. Szerintem egy hét alatt el kellene múlnia. De ha nem, mindenképpen menj vissza, mert nagyon kellemetlen és fájdalmas lehet. Nekem is többször voltak emiatt fájdalmas sebeim, utáltam.
2020. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem javul néhány napig, menj el. A drot nem fog magától eltűnni, és tapasztalatból tudom, hogy kitudja készíteni az ember idegeit.
2020. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!