Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Kb 5 cm hosszu...

Mi lehet ez? Kb 5 cm hosszu feher tomeny, tesztaszeru dolog a szam belsejeben? Sos

Figyelt kérdés
Szoval a szam belso oldalan van, de csak jobb oldalt. A nyelvemmel kitapinthatom es szemmel lathatoan ki is dudorodik, olyan, mint egy er, de sikerult a vegebol elkapnom egy kis darabot leteptem es szilard, tomeny. Probaltam szetmorzsolni olyasmi volt mint egy teszta. A letepes nem fajt csak par mms darabot tudtam leszedni belole. Nem mozgott. Lehetseges hogy valamilyen fereg? Mi ez segitsetek legyszi ketsegbe vagyok esve

2018. okt. 10. 02:07
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. okt. 10. 02:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggel az első dolgod legyen orvost meglátogatni!
2018. okt. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez ártalmatlan.A száj nyálkahártyája lett valamiért ilyen.
2018. okt. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz. Lehet hogy ártalmatlan, lehet hogy nem. Kérdés: dohányzol?
2018. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem dohanyzom, a szagatol is rosszul vagyok. Ma voltam orvosnal. Nem a rendes orvosomnal, o szabadnapon volt, holnap negyek hozza. En azt hittem kapok valami gyogyszert de elkuldtek, mert a feregpete vizsgalat szekletbol negativ lett. De nem ertem. Ok is csak pislogtak, a kepek lattan. A szememben is talaltam valamit, az eleg apro, de szerintem az is valami fereg.


Tippeljetek hova kuldtek el: pszichologiara!!! Abszurd. Remelem a rendes orvosom azert holnap jobban atvizsgal

2018. okt. 10. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj ez semmi, kicsit fokozottabban keratinizálódott ott a nyálkahártya, lehet álmodban kicsit rágcsáltad és emiatt. Nagyon sok embernek van, pl nekem is. Ami még lehet, az a lichen, majd ha az orvosod indokoltnak látja, akkor kivizsgáltatjátok, de egyébként nem hiszem hogy az. Tényleg kb minden 2. embernek ilyen a nyálkahártyája.
2018. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!