Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog okozta szájzárra...

Bölcsességfog okozta szájzárra mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nő a negyedik bölcsességfogam, eddig mindet ki kellett venni, mindnél az állkapcsom fájt de most kaptam először szájzárat, borzalmasan fáj. Mivel így lehetetlen hozzáférni, a fogorvosom antibiotikumot ír majd fel nekem e-receptben. Van valakinek tapasztalata, hogy az mennyire segít?

2020. júl. 1. 13:16
 1/3 anonim válasza:
Nekem tegnap szedték ki az utolsó bölcsességfogam. Vágtak,varrtak. Kaptam antibiotikumot. Elozo alkalommal nem voltam ilyen szerencsés... Szájzáram volt de már csak akkor kaptam antibiotikumot amikor már el is volt fertőződve és mindenem fájt. Az antibiotikum segíteni fog...
2020. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, remélem minden rendben ment! Most nekem is egy hétig kell szednem, remélem ahogy mások is mondták napról-napra jobb lesz...Aztán majd 2 hét múlva húzás, az már ehhez képest semmiség :/
2020. júl. 1. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy hetig volt, oldalrol kiskanal fert be a szamon. Turmixok meg bebietel. Azt hiszem, elegge atmenet nelkul mult el.

Szorongasra szedek Xanaxot, es a szajsebesz mondta, hogy az lazit, ugyhogy speciel segitett. De aki nem szedi, szerintem turelem segit csak.

2020. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!