Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire gyakori, hogy 25 év...

Mennyire gyakori, hogy 25 év felett nem volt még az illetőnek egyetlen rossz foga sem?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de pl nekem sincs. 28 vagyok.
2020. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Párom 34 éves és tökéletes fogsora van. Valószínűleg a nagyapjától örökölte akinek 83 éves korában amikor meghalt még mindig meg volt az összes foga épen. Ez genetika. Apámnak pl. már 20 évesen az esküvő előtt meg kellett csináltatnia pár fogát.
2020. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos ez genetika. Boldog lehet az, aki erős szép fogakat örökölt.
2020. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka. (Hacsak persze nem arról van szó, hogy van rossz foga, csak nem volt fogorvosnál.)
2020. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évesen csak kettő tömött fogam volt, és erre is azt mondták hogy ritka hogy annyi idősen nem volt más fogbajom. Szóval biztosan kevés ember mondatja el magáról hogy minden foga jó ebben az életkorban.
2020. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!