Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek esett már ki magától...

Valakinek esett már ki magától letört fog gyökere?

Figyelt kérdés
Letört a fogam elég rendesen, szinte csak a gyökér maradt bent. Gondolom, hogy ki kellene műteni, de akár kieshet magától is a gyökér idővel, műtét nélkül? Bal felső kisőrlő.
2020. júl. 9. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szájsebészek ki tudják szedni, valószínűleg műtét sem kell hozzá. Persze nem kellemes, még érzéstelenítéssel sem, de inkább az, mint hogy utána begyulladjon és még nagyobb fájdalmat okozzon.
2020. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem magatok kiesni nem nagyon fog , mert a fogorvos is csak speciális eszközökkel tudja kiszedni. Annál azért komolyabb egy fog gyökere, hogy ki essen.
2020. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Páromnak pár foga kiesett gyökerestül! Én ilyet még nem láttam, szépen kiesett a gyökérrel együtt! DE! A páromnak sajnos fogíny sorvadása van, ezért is esik ki a foga magától. Ha nincs nagyfokú ínysorvadásod, nem fog kiesni.
2020. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jobb, ha minél előbb kiszedi az orvos. Ne várd meg, hogy egy kósza ideg kilógjon, s ráharapj vagy akár ránőjön az íny és összeszedj vmilyen fertőzést.
2020. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!