Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam magán fogászaton...

Tegnap voltam magán fogászaton. 30.000t-ot fizettem 2 tömésért. Semmi extra,se gyökérkezelés semmi. Nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Eddig is jártam oda de max 10.000 Ft volt az ár ha gyökérkezelés is volt.Sima tömésért kicsit sokallom.Gondolom ez is a vírus utóhatása...

Tapasztalatok?


2020. júl. 16. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dél-Pest megyei kisvárosban egy kisméretű tömés ára ennyi, vannak drágábbak is. Nem sok, ez ennyibe kerül. 5000 ft nagyon régen lehetett, de egyébként a Covid miatt most minden drágult, az orvosok is sokkal magasabb árakon szerzik be pl a fertőtlenítőt, de van, hogy magát a tömőanyagot is, mivel külföldről jön.
2020. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez bizony átlag alatti ár.
2020. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Az 5000 Ft-os ár még egy éve sem volt , de tudomásul kell vennem, hogy drágul minden főleg a vírus miatt 😔

2020. júl. 19. 22:11
 14/14 anonim ***** válasza:
2020, de rég volt, 1 3felszínű tömésért 29e ft-ot elkérnek.
2022. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!