Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valamelyik nap a villamoson...

Valamelyik nap a villamoson láttam egy hölgyet,aki rágó helyett valami picike kékeszöld tüskés gumilabdát vett a szájába és azt rágta majd masszírozta vele a fogait meg az ínyét. Mi ennek a "fogápolási eszköznek" a megnevezése és hol kapható?:)

Figyelt kérdés
próbáltam neten keresni de csak kutyáknak valót találtam ez pedig eléggé emberi használatra volt kitalálva :)

2020. júl. 16. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha látsz valami hülyeséget azonnal kell neked is?
2020. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Lehet, hogy ez volt az. Pont ma láttam a Rossmannban.

2020. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

@ITGuy

Ha látsz valami kérdést amire nem tudsz válaszolni érdemben ettől függetlenül azonnal kell neked is kommentálni?

2020. júl. 16. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Kérdező, én örülök a kérdésednek, ez egy tök hasznos cucc, lehet be is szerzem :)
2020. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem azonnal.
2020. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen pici kefe amit a nyelveddel kell dörzsölni a foghoz én is ki akarom próbálni nagyon szupi dolog ha tényleg használ.
2020. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De jo cucc !! :) koszi a kerdest ezt kiprobalom :D

Bar nem igazan hogyan is kell hasznalni :) ertem hogy gorgessem a nyelvemmel a fogaimon , de nsm.igazan tudom elkepzelni :D ki kell probalni

2020. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: most kell kipróbálni, amíg közelező a maszk, így nem lesz olyan kínos, hogy pl a villamoson/buszon furcsa grimaszokat vágsz. 😄
2020. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!