Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zavaróan asszimetrikus a szám...

Zavaróan asszimetrikus a szám és a mosolyom. Érdemes ilyen problémával fogorvoshoz vagy más szakemberhez fordulni? 19l

Figyelt kérdés

Egy két fogam áll kicsit furán meg szerintem a bal oldalon nem úgy működnek a száj izmaim mint a jobb oldalon. Nekem nagyon nem tetszik amit látok bár a barátom szerint csak túl nagy figyelmet fordítok erre mert egyébként szerinte egyáltalán nem olyan rossz a helyzet mint ahogy azt látom. Szeretnék hinni neki de azért ő egy kicsit elfogult velem szemben.


Szerintetek ilyen esztétikai problémával érdemes pl fogszabályzót rakatni? Vagy valamilyen szakembert felkeresni? Akinek van ideje és kedve, küldjön üzenetet nekem ,szívesen küldök képet róla hogy végülis lássátok miről van szó.


)Ha kértek képet akkor kérlek kíméljetek meg az egyéb kommentártól az arcommal kapcsolatban:) )



2020. júl. 18. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Szeretnék képet, ha tudsz küldeni. Amúgy ha a barátodat nem zavarja, de téged nagyob, akkor főleg magadért csináltasd meg. Persze eleg drágák a kezelések, szóval ha tényleg nem olyan szabálytalan, akkor el lehet fogadni. Persze tudom, hogy nem könnyű, nekem sem megy, bárki bármit mond.
2020. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Fogszabályozás még talán belefér. Általánosságban meg természetesen fordulj mindenkihez, akinek a véleményét ill. a szakértelmét fel akarod használni, hiszen nekik is élniük kell valakikből.
2020. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
A többségnek asszimetrikus az arca nem olyan nagy dolog ez és a szépségedből sem von le. Esetleg gyakorolhatsz a tükör előtt. Nekem volt arcidegbenulasom 16 éves koromban ezért nekem is asszimetrikus lett a mosolyom. Valasztottam egy masik mosolygási fomát ahol nem latszik. Már annyira megszoktam hogy ez a természetes mosolyom. :)
2020. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Hogyha a harapassal van problema, es orvos javasolna, akkor szabalyoztatnek csak. Megdobbentoen gyakori a ferde szaj. Foleg azota tunt fel, hogy a teveben ( BBC nekem), bemondok, ismert emberek, ferfi, no is egyre tobb botoxtol ferde konkretan, es miota ezt figyelem, latom, nem botoxoltak is vannak.

Szoval ma, mikor sokan penzert ferdere injekciozott szajat kapnak, semmit nem csinaltatnek vele a helyedben.

2020. aug. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!