Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gerincferdülés egyik tünete...

A gerincferdülés egyik tünete lehet az erősen felemás mell?

Figyelt kérdés
17 leszek, gerincferdülésem van. Korzettem is van, nem kell állandóan, 23 órán át hordanom, de persze rendszeresen, naponta viselem. A melleim nagyon asszimetrikusak, zavarnak, önbizalomhiányos vagyok, a magabiztosságom a béke feneke alatt van lassan. Feszengek ha valahol vetköződni kell. Már meztelenül a tükörbe se merek nézni. Nagyon aggaszt. Anyum azt mondta neki is hasonló volt, ami elmúlt. Változik ez még?

2019. jan. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem egyforma két mell. Mindenkinek másabb a kettő, nem kell azon aggódni, hogy egyik nagyobb mint a másik. Nekem is. Előfordul :)

Ja és nekem nincs gerincferdülésem

2019. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg változni fog még, elvileg 19-20 éves korig fejlődnek a nők
2019. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is asszimetrikusak, ahogy nagyjából minden nőnek, kinek jobban, kinek kevésbé. Én is nagyon feltűnőnek látom a különbséget a magaméi között, de más még sosem vette észre rajtuk. Melltartóban alapból nem látszik, a párod meg nem fogja méregetni. :) Szóval emiatt ne aggódj.
2019. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gerincferdüléstől van. Nem mindenkinek egyforma a két melle.
2019. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gerincferdüléstől a csípőm, a vállam, a szegcsontom is asszimetrikus volt.

A korzett semmit sem használ, persze még változol, de edzés nélkül csak rosszabb lesz.

2019. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ferdülésem, ha van is, minimális mert nem tudok róla, szóval szerintem nem függ össze. Felemásak a melleim, igen észrevehetőek merthogy még kicsik is. Én is szoktam még bosszankodni miatta (19 vagyok), de felesleges, legalább különleges vagyok úgy állok hozzá. :D Remélem segít az önbizalmadon, hogy tudod mások is vannak így vele.
2019. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! az utolsó válaszolóhoz szólva, igazán jól kezeled, nekem még nem sikerült ennyire pozitívan kezelnem, igaz nekem picit nagyobb meretűnek számíthatóak a melleim. Remélem változik, nem tudom hpgy eljön-e valaha az a nap hogy mosolyogni fogok emiatt :)) csak az tartja bennem a lelket hogy nem vagyok egyedül vele és anyukám is hasonlóan volt, mondjuk elmondása szerint nem emlékszik ekkora különbségre, de pár helyen olvastam hogy 21 éves koromig behozhatja a kisebb a lemaradást (mert ennél nagyobbakra nem vágyok egyáltalán). De reménykedem és bízom abban hogy ez idővel nem lesz számomra ennyire negatív tényező.
2019. jan. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!