Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porcelán fogszabályzómvan, és...

Malaboy kérdése:

Porcelán fogszabályzómvan, és az utolsó lap, aza fém lesett, de az orvso Jövőhét elejéig szabinn van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg másik orvos?
2010. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
maszeknál csináltattam 240 ezerért, nemhiszem hogy másik orvos kéne, azért azér csodálkozom, hogy 15 percre nemtud beugrani ennyi pénzért..
2010. aug. 3. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj én is magánfogorvosnál csináltatom és 1 pár napja nekem is lepattant egy brekket és két hétig nem volt doki. Semmi bajod nem lesz tőle csak vigyázz el ne hagyd. Annyi lesz belőle hogy amíg vissza nem ragassza addig nem fog dolgozni ennyi. De lehet hogy utána is lejön. Nekem még aznap újra lejött és másnap vissza kellett mennem hogy megcsinálja. De most már azóta jó. Sya
2010. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

megvan ami leesett, de azabaj nem brekett, hanem a végén aza szürke valami :D De megvan !

2010. aug. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!