Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az elmult ket napba megfajdult...

Hankokik kérdése:

Az elmult ket napba megfajdult a fogam , tomot fog azt tudni kell rola , es volt ilyen eles darabb es nyelvel el kezdtem logdosni es lejott rola az a pici es most mar nem eles meg semmi csak faj , azelott nem fajt mi elott lejott rola.!!!?

Figyelt kérdés
Lehet csak atmenetileg faj mert lejott az a kis darab? Nincs semmi lyuk ott a helyen , de szerdara van idopontom a fogorvoshoz szoval meglatjuk.(lehet gyoker kezeles lesz vagy elsonek gyogytomest raknak be? Es ha az se utana gyokerkezelik?

2020. júl. 26. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogorvos hitelesebb válaszokat fog adni, mint az itt jelen lévő unatkozó háziasszonyok, diákok, és erdei trollok.
2020. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonló gondom van nekem is.

Nekem egy tömött fogam rontgenen derült ki hogy alá van szuvasodva.

A napokban a fog csucskebol egy pici darab lepattant és azóta érzékeny is a fogam. Nekem azt mondta a doki hogy még fogja nyitni a tömést és ha sikerül úgy kitisztitani a fogat hogy ne érintse a fogbelet akkor csak tomescsere. De ha a fogbel is érintett vagy túl melyre kell furnia akkor sajna gyökérkezelés.

2020. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!