Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jól gondolom? Vagy amúgy is...

Jól gondolom? Vagy amúgy is nagyon fájna? Visszamenjek?

Figyelt kérdés
Írtam már reggel itt egy kérdést, de most jött egy tippem, mért fáj annyira a fogsorom: ugye reggel berakta a fogorvos a "tágítást" vagy minek nevezik ezt (azokat a gumi izéket) és pedig úgy volt megbeszélve, hogy lesz húzás. Akkor most azért kell ez a tágítás, hogy utána tudjon húzni? Vagy minek rakott be ilyeneket? Úgy tudom, hogy ezt akkor szokták miután felkerül a szabályzó. De mivel még nem votl húzva, gondolom azért feszíti annyira a fogaimat, hiszen így is alíg férnek a fogaim... Most meg pluszba még van 6db olyan karika a számban... Visszamenjek az orvoshoz?
2010. aug. 3. 16:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként fogszabályzásom lesz...
2010. aug. 3. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
ha alig férnek el a fogaid akkor érthető h kaptál tágitót és az is h fájnak.nyugi nincs baj.de ne ijedj majd meg ha felrakja mert fog majd fájni egy hétig.én alig birtam enni:Sha olyan lesz a fogszabid ami olyan h a hátsó fogadon egy gyűrű van akkor azért is tágitja.nekem a hátsó fogaimra is ragasztva vannak
2010. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és ha húzni kell ahhoz nem kell tágitani:)kikapja azt a fogat simán.nekem 2őt kellett
2010. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát elég idióta a fogorvos, mert nem tudja eldönteni hogy mi legyen... Azt ebszéltük meg, hogy húz, aztán látta a fogröntgent azt mondta nem húz, most megint az mondja húz, de már a tágítót felrakta, meg már a ragasztásra is megvan az időpont... Nem is értem már-.-
2010. aug. 3. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor majd kérdezz rá h mi lesz.húz vagy nem.amúgy miért kell?sok a fogad és a kicsi az állkapcsod?mert akkor lehet h kell
2010. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem kicsi az állkapcsom, de az biztos, hogy búzni kéne, mert nagyon egymásra vannak kúszva... Hiába kérdezem, azt se tudta hogy idevalósiak vagyunk... Az asszisztense kapcsolt, hogy már minta is van véve meg minden.
2010. aug. 3. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
tejóég:Dés nem akarsz másik orvoshoz menni?mondjuk már nem lehet az a baj:Sfigyelj ha húzni kell akkor se lesz baj mert nm fáj csak kellemetlen.inkább legyen szép fogsorod nem?:)de igen hülye egy orvos lehet:D
2010. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, én húzást akarok :D Nem számít a fájdalom, bár szurival úgyse fáj... Egyébként azért akarok húzást, mert egy másik nagyon jó fogorvos azt mondta, hogy húzással lehet csak megcsinálni. (maszek fogorvos, és ezért nem támogatott, és egyébként nem is csinál fogszabályozást.) De most akkor nem értem, hogy minek kell itt szenvedtetni ezekkel a gumi p*csökkel... A mai napot alig éltem túl, de még van 6 nap míg visszamegyek... Bele fogok halni, attól félek :S Egyébként nicns másik orvos, akihez mehetnék.
2010. aug. 3. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor menj el ahhoz az orvoshoz mond meg neki h ki szeretnéd húzatni:)a tágitó meg gondolom azért kell mert sok a fogad és kicsi az állkapcsod.elhiszem h fáj.nekem is szokott amikor megyek húzatni rajta:S
2010. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!