Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szabolcs megyében van olyan...

Szabolcs megyében van olyan fogorvosi rendelő ahol használnak bódító vagy altató gázt?

Figyelt kérdés

Nagyon parázok a fogorvosi kezelésektől ezért nem szeretnék magamnál lenni amikor éppen a kezelés zajlik.

Úgy tudom Amerikában már mindennapos dolog az ha egy fogorvos valamilyen gázt használ a kezeléseknél.



2020. júl. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak fogműtéteknél.

A fájdalomcsillapító injekciót kell csak kibírnod, és semmit sem érzel.

Én mindig kedélyesen elbeszélgettem közben az orvosommal.

2020. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én SZTK-s fogorvoshoz szoktam járni, ahol a legkellemetlenebb dolog az az érzéstelenítő injekció, az annyira érzéstelenít, hogy nem érzel a kezelés közben (és után legalább 2 - 3 óráig) semmit.
2020. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
64%
Maximum Nyíregyházán de még ott se biztos.
2020. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A gyökérkezelés a fogműtétekhez sorolható?

Az a gond, hogy az injekcióktól is irtózom főleg így, hogy a számba adják, de azt még nagy nehezen kibírom.

De utána is az ájulás kerülget a fogorvosi székekben hiába nem érzek semmit.

2020. júl. 27. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az injekciótól nem kell félned, nem fogja az orvos a nyakad szúrni, szimplán az ínyedbe fogja nyomni. Én ilyenkor nem szoktam odanézni, úgy kibírható.
2020. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magánfogászatokon érhető el ilyesmi, olyat keress.
2020. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 1x kaptam érzéstelenítő injekciót életemben, bölcsességfog húzáshoz. 1 percen belül elájultam, és arra ébredtem, hogy az egész testem remeg. A húzás alatt is végig rosszul voltam. Sajnos valaki nem bírja az ilyen beavatkozásokat, nem mindenkinek olyan egyszerű egy ilyen tortúra.
2021. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!