Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés az, amikor...

Szabó.Jani kérdése:

Milyen érzés az, amikor kéjgázzal bódítva / éber szedálásban végeznek valakin fogászati kezelést?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy a hosszabb fogászati kezeléshez melyiket kérjem a kettő közül. Akiknek volt már bármelyik fajta, kérem, hogy írja le, hogy mit érzett, látott-hallott: mit fogott fel a körülötte történő dolgokból.

2020. júl. 29. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ilyen nincs
2020. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
De,van ilyen. Pl mi is csinálunk ilyet a rendelőben. Az orvosom nem igazán szereti használni,feleslegesnek tartja. Több a kára mint a haszna,és nem is túl népszerű a páciensek körében sem. A nagyon szorongóknak a hipnózis jobb választás.
2020. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Tudom hogy nem ez a kérdés, de ismerem a problémád. Én is bódítást akartam volna kérni. De kaptam helyette egy szem nyugi bogyót és minden rendben ment. Beszélj a dokival a félelmedről és kérdezd meg mit javasol. Látott már ő sok félős pácienst, tudni fogja melyik esetben mi a célra vezető.
2020. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

A kéjgáz nem káros, csak ha túl rendszeresen használják.


Disszociatív trip. Mindened elzsibbad, eltávolodsz a testedtől. A hangok furák lesznek. Hallucináció előfordulhat, lehet testen kívüli élményed. Eufória

2020. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én szulesnel kaptam, hat ott olyan fajdalmaim voltak, hogy nekem nem használt, kicsit ereztem h bizsereg a testem es szellem testem van, de a fajdalom megmaradt
2020. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Jobb a hipnózis?! Otejo eg es vannak kuncsaftjaitok??
2020. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Kéjgáz semmit sem ér. Főleg annak nem aki füvezett már. Annyit éreztem a kéjgáztól mintha kicsit nagyon kicsit betéptem volna de kb 5 másodpercig miután beleszívtam. A fájdalmat abszulút nem tompítja.
2020. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemis a fajdalmat tompítja! Hanem a szorongást.
2020. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam az orvosnak a fájdalomtól félek. Akkor egy kicsit elbeszéltünk egymás mellett. Nem a félelmem kellett volna csillapítani hanem a fájdalmam. 🤷‍♀️
2020. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
lumbál punkciónál kaptam injekcióba nyugtatót, kérdeztem a dokit, hogy ettől kevésbé fog fájni, mondta nem csak nem fogok rá emlékezni
2020. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!