Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miután nem fizettem egy...

Today.tomorrow. kérdése:

Miután nem fizettem egy magánrendelőben mert nem volt a helyén a recepciós, lehetnek jogi következményei? A kötelezően kitöltött adatlapon soha nem az igazi lakcímem adom meg, hanem a régi albérletemét.

Figyelt kérdés
Telefonon többször próbáltak elérni, illetve sms-ben fenyegetőztek jogi lépésekkel, de már nem emlékszem, hogy milyen adatokat adhattam meg, amiről esetleg kiderülhet tartózkodási helyem. Egyéként nagyon lehúzós éjjel-napalli fogászatról van szó. Gyökérkezelés kellett és utolsó alkalommal történt az eset. A doki azt mondta hogy 3x kell mennem és 30.000Ft lesz, de kb 5x kellett mennem és több mint 40.000Ft otthagytam. Így nincs lelk.furdolásom, illetve nem előre megfontolt szándékkal nem fizettem, illetve nem szokásom az ilyen.

2020. júl. 31. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

El vagyok képedve. Ez olyan, mintha fizetés nélkül távoznál egy üzletből, mert épp nem ül a kasszás a helyén. Ezt pedig lopásnak hívják.

Szerintem egyébként simán lehet következménye, hisz ott vannak a kamerafelvételek, a telefonszámodból a rendőrség ki tudja nyomozni a lakcímed, stb.

2020. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tolvaj vagy. Azert, mert nem volt ott a recepcios? Nem. Mert ilyen a beallitottsagod. A tolvajok neha megusszak, neha nem. Buszke lehetsz magadra.
2020. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira siettél de tényleg fizetni akartál volna, legalább egy üzenetet hagyhattál volna nekik hogy milyen e-mailre küldjék a számlát és a számla számukat az átutaláshoz.

De ez csak egy ötlet, ha akartad volna valahogy megoldod.

És igen, lehet következménye ha feljelent a cég.

2020. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Büszke vagyok rád!!

- Rozsdás Gizi

2020. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!