Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lányok netek mennyire fontos...

Lányok netek mennyire fontos hogy a fiú aki tetszik az mossa-e a fogát? Mármint biztos nem arra gondoltok egyből hogy "remélem minden este fogat mos" de például randin mennyire fontos szempontok ez a pár/barát/pasi választásban?

Figyelt kérdés
16/F vagyok es sok barátnőm volt már egyik sem jelezte hogy baja lenne a száj higeniammal ... bár en nagykn ritkán mosok fogat
2020. aug. 3. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Kizáró ok. Undorító.

És akkor finoman fogalmaztam.

Civilizált ember ápolt.

Bocs, de ez rosszkor jött, éppen a szendvicsemet ettem.

Kulturált ember minden (!) étkezés után fogat mos.

A szendvicsem után is azt fogom tenni.

A harapós ló is elfordítaná a fejét tőled.

25 éves korodra kirothad az összes fogad.

2020. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőm volt"


hát ezaz :D


Miért olyan nehéz fogat mosni?

2020. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert 16 éves vagy, és ennyi idősen még ritkán van az embernek szájszaga vagy szétrohadt fogai. De ha ritkán mosol fogat, 30 éves korodra olyan szájszagod lesz, hogy mindenki menekül tőled. Persze, hogy fontos a szájhigiénia! A rossz szájszagnál nincs kiábrándítóbb.
2020. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

kizáró ok lenne, ha nem mosna a pasi fogat, meg nem járna fél évente fogorvosi ellenőrzésre


kép a fogaidról? mert szerintem csak te hiszed, hogy rendben vannak

2020. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

1, én is mostam minden kaja után fogat, amíg a fogorvosom elmagyarázta, hogy miért nem jó, amit csinálok

pl minimum fél órát várjak utána ill. jó lenne, ha nem mosnám annyit, mert nem tesz jót a fogínyemnek

2020. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos.


Mit jelent az, hogy nagyon ritkán mosol fogat? Nem minden étkezés után, hanem csak naponta egyszer, vagy esetleg napokig nem mosol fogat? Mert nem mindegy.


Ha 16 évesen sok barátnőd volt, akkor biztos vagy benne, hogy nem a higéniáddal van baj? Lehet, hogy nem akartak bunkók lenni és nem szóltak, hanem kitaláltak egy ürügyet a szakításhoz.

2020. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem jelezték, nem jelenti, hogy nem is volt bajuk vele, lehet csak udvariasságból nem mondták. Másrészt 16 éves vagy, a fogaidnak még idejük sem volt nagyon elromlani. Majd pár év múlva alig lesz ember, aki a közeledben megmarad.
2020. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem szóltak, tizenévesen még én sem tudtam, hogyan kell nem bunkón, nem kínosan szólni valakinek amiatt, hogy büdös a szája. Még felnőtteknek sem nagyon megy ez sokszor. De valamiért leléptek, hogyha olyan sokan voltak.
2020. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fontos a személyi higiénia, egy magára valamit is adó ember reggel és este is megmossa a fogait, és naponta megfürdik, nincs fekete csík a körmei alatt és tiszta a cipője, én ezeket nézem meg legelőszőr, mármint az utóbbi kettőt.
2020. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Undorító vagy embör.
2020. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!