Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kazincbarcikaiak segítségét...

Kazincbarcikaiak segítségét kérném?

Figyelt kérdés

Fogorvoshoz szeretnék menni, de nagyon félek.

Húzni, tömni és gyökérkezelni kell pár fogamat.

Nabil vagy Kerekes dr.úr a jobb? Még egyiknél sem voltam.

Aki járt már valamelyknél leírná milyen volt, mennyire fájt, meddig maradt bent a tömés.

Bármi érdekel.

Köszönöm a segítséget!



2020. aug. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nabil nagyon jó, én hozzá járok. Sokan szidjàk, de én más keze alá nem ülnék be soha, az ő keze alatt viszont nem félek, pedig erős fóbiàm van.
2020. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerekes és ő közte vacilálok, gyökérkezelés miatt, az injekció miatt parázok legjobban.
2020. szept. 10. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nabil lezavarja gyorsan, és szinte fájdalommentesen, nekem is gyökérkezelt, két érzéstelenítőt kaptam, és nem éreztem szinte semmit. Szóltam, hogy kérek még egy érzéstelenítőt, és adta. Nem ordított, hogy hümmögök, nem kapkodott, nem cseszte szét a szàmat. Aztán tömte, és már csak annyit mondott, hogy "Kész vagyunk, mehet". Öblítettem, és mentem. Mondta, hogy ha bármi baj lenne menjek vissza. Három fogamat tömte.
2020. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az injekciót jól adta be? Nem fájt?
2020. szept. 10. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem fájt. Nem sokat éreztem az egészből tényleg. Pedig én is félek a tűtől, annyira hogy képes vagyok elàjulni vérvételnél.
2020. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál. Lehet kérek is időpontot.
2020. szept. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!