Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kazincbarcikán vagy Miskolcon...

Kazincbarcikán vagy Miskolcon korrekt fogorvos?

Figyelt kérdés
Fogszabályozót szeretnék és tudnátok ajánlani olyan fogorvost, aki korrekt áron és szépen dolgozik? 18 éves már elmúltam.

2013. jún. 5. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Barcikán:

Dr. Koppány Mária

Dr. Holp Szilvia


Miskolcon:

Dr. Komlóssy Attila

2013. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Körülbelüli árakat is tudnátok írni mellé?
2013. jún. 5. 14:12
 3/4 anonim válasza:

Nekem évekig volt éjszakai fogszabályzóm, de visszagondolva nem vagyok annyira megelégedve a doktornővel, mert sokszor semmit nem csinált velem, de 3000 Ft volt egy kontroll. Egyszer eltört a fogszabályzóm a kezében (jó, már vagy 2 éves volt, meg ugye mindig faragni kellett, ahogy nőtt a fogam, de na) újat kellett csináltatni laza 50000-ért.


Viszont barátaim közül az egyik Dr. Koch Erzsébethez jár Miskolcon, és nagyon szereti.

Én pedig a Vologda környékére járok Dr. Mislay Máriához, aki nagyon kedves és jó szakember. Egy évben egyszer szoktam menni, csak hogy megnézessem, minden oké-e, és az ilyen kontrollokért egy forintot sem kér el. Anyámnak egyszer letört egy darab a fogából, elment hozzá, megcsináltatta. Kb. 11 hónap múlva ismét letört, elment a doktornőhöz, aki megcsinálta ingyen, mert hogy garanciás. :) Bár nem tudom, hogy ő foglalkozik-e fogszabályzással, de egy rendelőben dolgozik Dr. Zsellér Dénessel, aki egész biztosan fogszabályzó-szakorvos. Egy osztálytársam hozzá jár, meg van vele elégedve. Árat viszont sajnos nem tudok mondani.


Egy próbát megér. :)

2013. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. júl. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!