Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj egy injekció a...

Mennyire fáj egy injekció a fogászaton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi, ha "gyerekes" a kérdésem, de eddig még nem kellett csinálni a fogaimmal semmit a fogorvosnak, most viszont kilyukadt az egyik, és nagyon félős vagyok, a fájdalomküszöböm is elég alacsony, de muszáj lenne elmennem, de...


2008. nov. 26. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van már olyan injekció beviteli eljárás is, amelyik teljesen fájdalommentes!


Egyébként nem vészes,a hagyományos sem, inkább csak kellemetlen.

2008. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen is van: [link]
2008. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon bírom a fájdalmat, de hidd el nem vészes. Tényleg csak kellemetlen!
2008. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hat olyan mintha valami belecsipne az inyedbe, nekem utana mindig konnyezik a szemem, de nem faj, csak kellemetlen.
2008. nov. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nálam jobban senki se fél a fogászaton,nem az inekció rossz,mert az tényleg csak olyan,mint egy csípés,hanem az,hogy utána egy fél napig zsibbad még.
2008. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van már olyan (nem lidocain) injekció amelyik csak az adott fogat érzésteleníti, nagyon hatásos, és nem lesz a fél arc lezsibbadva
2008. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kapsz injekciót. Nekem csináltak már úgy tömést, hogy nem kaptam. Egyébként az orvostól is sok függ. Az én dokimtól akárhányszor kaptam szurit, komolyan semmit nem éreztem, nagyon finoman adja. Attól is függ a fájdalom, hogy hova kapod az injekciót. Pl. a felső 8-asom eltávolításánál megszúrták a szájpadot is, ott a legfájdalmasabb. Én fogászaton dolizom, egy nap sok szurit csinálok, és ahogy látom, semennyire nem viseli meg az embereket. Nem kell félned.
2008. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek, aki válaszolt Nekem, mostmár bátrabb leszek!! :D :D
2008. nov. 28. 15:16
 9/9 anonim válasza:
66%
nálam jobban senki sem fél a fogászattól....én nekem még semmi sem csináltak a ogammal,mert tök egészséges volt..de most van lyukas..és mondták h injekció kel..és jöttem ki a fogorvostól..nekem nem ad injekciót
2009. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!