Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges az, hogy minden...

Lehetséges az, hogy minden egyes beadott érzéstelenítő injekció után egyre később érzem a hatást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ugyan úgy hat szerintem.Plussz ha már egyszer érzéstelenítetted akkor nyomhatod rá, egy idő után úgy se érzel semmit.Szóval ha késne se vennéd észre.
2011. okt. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alkalmanként érzem. Tehát:

1 hónapja járok intenzíven fogorvoshoz.

Első alkalommal nagyon be voltam parázva, még a tűt is meghajlítottam, ahogy meg voltam feszülve.

Ezután volt olyan alkalom, hogy még beadás KÖZBEN elkezdtem zsibbadni, még rendesen nyomta be az érzéstelenítőt és Ő (fogorvos) is érezte, hogy ellazultam közbe.

Volt, hogy még a szemem alatti rész és a fülem felett is egy foltban lezsibbadtam.

Ám most utolsó alkalommal fél órát ültem a váróban, mire normálisan, teljesen lezsibbadtam.

Akkor? Ennyire változó lenne, hogy mennyire félek, milyen hangulatban megyek oda vagy mennyire hat ki rám is a kedvük? (Ő és az aszisztens fiú:D)

2011. okt. 23. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Te magad írtad le az okát. Ha parázol, akkor nem tud eljutni a szer ahova kellene, mert összeszorítod az izmodat, ahova adják. A másik dolog, hogy sok fogorvos fél attól, hogy a betegre rosszul hat a fájdalomcsillapító, rosszul lesz, elájul, stb, ezért a minimumot adja. Nyugodtan mond meg, mielőtt beadja, hogy nem vagy rosszullevős fajta, adjon csak rendes adagot.
2011. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most sem érted/értitek.

Megfeszülve éreztem a hatást, nyugodtan már nem. Akkor?

2011. okt. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!