Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogászatot ajánlanátok...

Melyik fogászatot ajánlanátok BUDAPESTEN?

Figyelt kérdés

Mindig is sok probléma volt a teljes fogazatommal (szabálytalan, elszíneződött, hiányos, SZTK-ban össze-vissza tömött, stb.).


Olyan fogászatot keresnék, ahol ténylegesen tudnak mit kezdeni a teljes fogazatot érintő, összetettebb problémákkal és teljes körű megoldást tudnak nyújtani!


Elsősorban olyanok válaszát várom, akik hozzám hasonlóan rossz fogazattal rendelkeznek és sikerült ezt valahol teljesen rendbe hozatniuk.


Köszönöm szépen mindenkinek!



2020. aug. 23. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Villanyident
2020. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


Magánban nem lesz olcsó arra számíts, de én a Mindentmentet ajánlom neked.


Én csak fehérítésre járok hozzájuk de olyanokra is felhívták a figyelmem amire az sztks fogorvos nem. Szóval én csak ajánlani tudom őket, kedvesek is nyugodtan lehet nekik kérdéseket feltenni normlisan elmagyarázzák.

2020. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!