Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten a 13. Kerületben...

Budapesten a 13. Kerületben jó, és nem túl drága fogászatot ismertek?

Figyelt kérdés
Van 2 törött fogam, es szeretnem megcsináltatni. Ha a fog fele hiányzik, az még menthető?

2019. febr. 8. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Latatlanban az Oregisten meg nem mondja, mi mentheto es mi nem. A maganfogaszatok elegge hasonlo aron dolgoznak, ugyhogy oda menj, ami szimpatikus. Nem, nem lesz olcso, hacsak nem az allamiba mesz, de ott biztosan nem a fogad megmentese, hanem a minel elobbi kihuzasa lesz a menet...
2019. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Én a Visegrádi utcába járok a sima SZTK-ba, ott is megmentették már a reménytelennek tűnő fogaimat is! Jobban meg vagyok elégedve, mint bármelyik magán fogásszal, mert azok csak vérszemet kapnak, ha egyszer belenéznek az ember szájába! (Tisztelet a kivételnek, de azzal még nem találkoztam...)

Egyszer egy ilyen idióta magán fogász koronát akart rakni az ép fogamra, mert be akarta magyarázni, hogy a fogtechnikus csak párban csinálja a koronát (alul-felül), hogy illeszkedjen egymással! Na, ott akkor voltam utoljára!! Azóta se kellett korona azokra a fogaimra, pedig ez már 15 éve volt! És nem is tömött jól, mindig elb@*szta. Tehát az, hogy valaki magán orvos, még nem biztos, hogy ügyesebb is!

2019. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!