Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire gyakori,hogy valaki...

Mennyire gyakori,hogy valaki lenyelje a breketett a fogszabályzóról?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz fogszabályzóm és sok Youtube videót néztem ezzel kapcsolatban és beszéltek arról,hogy leesik a brekett,és szóba jött az is,hogy valaki le is nyeli. Most nem hinném,hogy akárki megfulladna tőle,hiszen nem egy olyan nagy dolog,de okozhat problémát az emésztőrendszerben?

Már nem hinném,hogy olyan könnyű lenyelni,mivel szerintem észre is lehet venni,hogyha lazán áll vagy leesik,de pl. hogyha éppen alszik az illető,akkor kellemetlen.



2020. aug. 27. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Teljes hulyeseg. A brekett ragasztoja ritkan elenged, elvalik a fogadtol, de korbe van drotozva.

Amugy olyankor kulon idopont kell, mert a fog kijon a szabalyzobol.

De minden ossze van kapcsolva, kotve. Kizart dolog.

2020. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem minden állításnál ragasztani is kellett, mert egyfolytában lejött az egyik, de mint az egyes is írta, kizárt dolog, hogy lenyeld.
2020. aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!