Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A sensodyne nevű fogkrém...

A sensodyne nevű fogkrém mitől olyan spéci? Tehát mitől olyan jó?

Figyelt kérdés

Magát a fogat gyógyítja, vagy csak körbeveszi valamilyen anyaggal, amitől nem lesz érzékeny a fog?


+1: Olvastam, hogy egy srác fogorvosa azt mondta, ha később is fogakat akar, ne használja ezt a fogkrémet.


Tapasztalatok, vélemények, tanácsok?


2010. aug. 5. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Szerintem minden fogkrém tök ugyanolyan, csak a reklámokban magyarázzák, hogy ez mennyire jó, hogy vedd meg.
2010. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem.
2010. aug. 5. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egyformák a fogkrémek, és ezt saját tapasztalatból mondom. Nekem csak a MERIDOL fogkrém vált be, már kb. 2 éve azt használom, és nekem csak ez a jó, mert sajna a fogaim elhelyezkedése miatt hajlamos vagyok az ínygyulladásra, és ugyebár a Meridol pedig kifejezettem ínygyulladást mulasztja el, és tényleg elmulasztja, szóval nagyon jó, ajánlom mindenkinek, nekem bevált! ;)


24/N

2010. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

TE milyen fogkrémet használsz amúgy?

(előző voltam)

2010. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végülis nem vagyok válogatós.. ami éppen megtetszik a polcon. Általában herbal vagy valami whitening. Nemrég "szoktam" rá a sensodyne-ra.


Fehéredik a fogam és érzem, hogy erősebb is.


21/F egyébként.

2010. aug. 5. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
A Sensodyne fogkrémet azoknak ajánlják akiknek fognyaki érzékenységük van. A gyógynövénytartalmúakat ínygyulladás esetén érdemed használni.A fogfehérítők pedig csak a lepedéket távolítják el, nem fehérítenek olyan sokat, ami látványos lenne.
2010. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már annyi mindent kipróbáltam(köztük a sensodynet is), de semmi különbség. Jaah, de van...egyik drágább mint a másik.
2010. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem sokat használt, nem annyira érzékenyek tőle a fogaim. Kipróbáltam utána más fogkrémet, de az rossz volt.
2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!