Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Fáj a fogam, melyik...

Kismamik! Fáj a fogam, melyik fogkrémet vegyem meg? (elmex, sensodyne, paradontax) tudom a fogkrém nem gyógyít, de addig még eljutok dokihoz jöv. Hét eleje.

Figyelt kérdés
hátha segít valami a fogkrém.valami ötlet?A fogkrémen kívül is akár?Köszönöm.(24h)
2010. ápr. 29. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát asajnos a fogfájáson nem fog segíteni a fogkrém.egyáltalán nem.nekem az segített ilyenkor h bevettem naponta egy db rubophent.azt lehet szedni terhesen is és én csak akkor vettem be mikor már nem bírtam elviselni a fájdalmat.
2010. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor az egész fogsorom fájt, vettem egy doboz Ca-ot! De a paradontax segíthet egy kicsit! De tányleg nem megoldás!!!
2010. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom és köszönöm,de orvoshoz csak kedden tudok menni:S Nem elviselhetetlenül fáj szerencsére,hanem néha előjön,néha elmúlik,legalábbis 2napja ez megy.És inkább csak ha eszek,bár a fogkrém se 2nap után fog "hatni"ha hat is...:S Na mindegy,remélem nem lesz rosszabb addig,gyógyszert meg csaknem kellesz bevennem,mert azt nem szeretnék,de ha muszáj akkor befogok.Köszönöm mégegyszer.
2010. ápr. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!