Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósként milyen...

Fogszabályzósként milyen ételekre szoktatok rá, hogyan változtak az étkezési szokásaitok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem harapok kemény dolgokba, például alma meg ilyesmi. Gyakran, ha mondjuk péksüteményt eszek, akkor inkább eltöröm, hogy könnyeb legyen megenni. Amiről pedig leszoktam az a rágó, amit elvileg nem lenne szabad enni, de sokan nem tartják be.
2020. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül a rágót hagytam el. Illetve az alma sem célszerű valóban, de azt nem ettem előtte sem nagyon.
2020. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sokat nem változott. Rágózni nem rágózok. Talán annyi hogy nem nagyon eszek szalámit. És kis kockákra szoktam vágni az ételt vagy töröm. Az attól függ hogy mit eszek.
2020. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
rágozni én sem rágozok és almába se harapok, de szendvicsbe vagy péksütibe simán beleharapok:"")
2023. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!