Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett az ideiglenes a...

Kiesett az ideiglenes a fogamból és hétfőn kell visszamennem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelés lesz...


Azt vettem észre, hogy megint elkezdett hidegre fájni... Most nézem, nincsen bent... Amalgám tömés van bent, ami ugye fekete, ezért nem vettem észre a lyukat sem... Basszus nincs ott a tömés..


Egyébként az lehet, hogy ezt a fogat 2016-ban tömték már nekem, de az esett ki és lyukadt tovább? A nagy amalgám az kiskorom óta benne van, mert anyám bem vitt el fogorvoshoz alsósként, úgyis kiesik... Köszi Anya... 😩


2020. szept. 4. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint az ideiglenes tömés esett ki? Ha most gyorsan el tudsz menni, hogy pótolják, az jó lenne, pár perc az egész. Ha nem, akkor próbálj úgy enni, hogy ne menjen bele a kaja. Nekem is van most egy ilyen kitörött töméses fogam, de nem érzékeny belül, úgyhogy bár belemegy a kaja, fogközkefével tudom tisztogatni. Talán még azt szokták javasolni, hogy tegyél bele valamit, mondjuk vattagombócot, míg eszel.
2020. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, az ideiglenes tömés, egyébként meg egy nagy tömés az egész fog....


Az a baj, hogy 40 km, ma már nem tudok elmenni. Hétfőig kibírom :)


Rohadt nagy, fogalmam sem volt, hogy lyukas, nem láttam, csak fánt a hidegre, most is... Azt hittem a bölcsességfog nő xD

2020. szept. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!