Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnyitották az ínyem ezek...

Felnyitották az ínyem ezek után mi a “protokol”? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem húztak fogat csak gyökérkezeltek, viszont rengeteg genny miatt megvágták az ínyem és gyógyszeres csíkot tettek bele amit ma kivettek. Viszont arról semmit sem tudok hogy ilyenkor ugyan úgy működik minden mint foghúzáskor? Tejterméket tejeskávét nem szabad stb...

Előre is köszönöm a választ!



2020. szept. 9. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A zavartalan sebgyógyulás miatt jobb ha ilyen esetben is tartózkodsz 1-2 napig a tejtermékektől.
2020. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És amíg a gyogyszeres csík bent van? Akkor sem szabad? Nem ittam meg ettem közbe tejterméket ez már csak kiváncsiságból kérdezem. Sajnos a fogorvosom semmiről nem tájékoztat telefonon meg lehetetlen elérni..
2020. szept. 9. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Kávéba nyugodtan tegyél kis tejet, én még foghúzás után is csak tejjel ittam a kávét, mert anélkül nem bírom, nem lett semmi bajom.
2020. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 9. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlatos tejterméket fogyasztani, mert különböző mikroorganizmusok vannak benne. Jó eséllyel nem lesz baj belőle, de okozhatnak gondot, fertőzéseket, ha bekerülnek a szervezetbe.
2020. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!