Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A hátsó fogam mögül le jött...

A hátsó fogam mögül le jött az íny de miért?

Figyelt kérdés
A mai nap a meki előtt észre vettem hogy a hátsó fogam mögül fel jött az íny. Nem tudom mit csináljak. A barátnőim (akikkel mentem mekibe) azt mondták normális az egyik még azt is mondta hogy neki 2szer volt ilyene és hogy csak várni kell majd vissza "nő". Nekem most van először miért és mit csináljak?
2020. szept. 15. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felsértetted, de ha nagyon aggódsz menj el fogorvoshoz, tb alapon ingyen van és legalább megnyugszol.
2020. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az zavar hogy ott van csam úgy nagyon hátul ahova alig ér el a nyelvem ott tartja egy kis íny. Nem merem le szedni ennyi ami zavar arra gondoltam hogy le szedem ha 1 hónap múlva se marad ott vagy pedig el megyek fogorvoshoz de várol vele hátha
2020. szept. 15. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el most? Miért várod meg míg nagyobb baj lesz? A barátnőid közül hány fogorvos?

Ingyenes! Menj el és nézésd meg.

2020. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy felsértetted, vagy bölcsesség fog. Nekem folyton bőrdarabok csüngtek ott amikor nőtt egy kicsit.

Ügyeletre nem rohannék ezzel, de kérj egy időpontot, érdemes ránézni a bölcsesség fogakra, sokaknál több kárt okoznak, mint hasznot

2020. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tegnap észre vettem hogy az íny alatt van egy kis fog ami a másik oldalon még nincs de azért köszönöm mindenképp elmegyek fogorvoshoz anyuval csak most itt ez a szar de azért köszönöm az összes választ
2020. szept. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!