Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap húzták egy fogam....

Tegnap húzták egy fogam. Normális, hogy még ma is fáj? (részletek lent! )

Figyelt kérdés
Fájt a húzása is, mert be volt gyulladva, és miután túlvoltam rajta, akkor is erős fájdalom jelentkezett. Bevettem egy cataflamot estére. Ma reggel is muszáj voltam, mert fájt, de most kezd kimenni a hatása, és ismét fáj. Normális ez, hogy még mindig fáj? Nagy gyökere volt a fogamnak, az orvos is eléggé megszenvedett vele, mire kiszedte.
2010. aug. 6. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha most egy nagy luk van ott, mert mondjuk nem varrták össze, és te megmostad ott fogkefével, és kimostad a már képződött sebet, majd utána ettél, esetleg a kajamaradék belement a lukba, és jól begyulladt megint, akkor megszívtad. Nekem volt már ilyen, és baromira fájt.


Akkor mehetsz vissza a dokihoz, hogy tisztítsa ki a lukat. És máris elmúlik a fájdalom.

2010. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Lehet normális. Ha gyulladt volt a húzás előtt is, akkor az nem jött ki onnan egyben, lehet hogy kellene szedni Dalacin C-t is (fel kell íratni), de a cataflam is jó, pár napig szedjed. Szájöblítőt kellene a gyulladás ellen ill. a megelőzésére.
2010. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én ugyanígy jártam és amit az első válaszoló leírt,pont az történt velem is.

Vissza kellett mennem a fogorvoshoz és újra megnyitotta a sebet és nagyon vigyáznom kellett,hogy a képződött sebet nem piszkáljam.

Nagyon sajnállak mert átérzem a helyzeted,rengeteget szenvedtem.Ha holnapra nem múlik,menj vissza a fogorvosodhoz!

Hidd el jobb lesz utána.

2010. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Még nem gyógyult be, iszonyatos nagy luk van ott, nem mostam meg, fogat mosni sem merek, nehogy megsértsem. Kajamaradék sincs benne. =/
2010. aug. 6. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Fáj a foghúzás? Az nem kéne fájjon. Nekem is akkora kráter maradt utána de nem fájt. Szerintem durván húzta a fogdokid. Amúgy nekem szájsebész húzta.
2010. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!