Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apum tegnap bejelentette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apum tegnap bejelentette, hogy elköltözik itthonról! Részletek lennt!? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Édesanyám egész nap sírt és bent ül egy sarokban,egyszerűen leírhatatlan,hogy ez milyen rossz érzés. Rossz nézni ahogy szenved és nem tudok mit csinálni mert beszélni nem is tud és nem is akar róla! Részben ő a hibás a történtek miatt de iszonyatosan rossz nézni ahogy szenved? Csak 15 éve házasok! Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Kérlek segítsetek! 17F
2011. jan. 11. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem fogadd el a döntésüket, 15 alatt volt idejük megpróbálni mindent a kapcsolat megmentése érdekében. Ez most biztosan nagy kudarc és fájdalom mindkét félnek.. Annyit tehetsz, hogy segítesz édesanyádnak mihamarabb túljutni a nehezén, és belerázódni ismét a hétköznapokba. Mozdítsd ki otthonról, ha máshogy nem, akkor menj vele (tudom, hogy fiú vagy, de talán így is kivitelezhető..), vagy riadóztassa a barátnőit.. A lényeg, hogy ne üldögéljen a sarokban a problémájával. Még nincs vége az életének, még fiatal nő! Van esélye a boldogságra!
2011. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz tenni, ez az szüleid , illetve édesapád döntése. Ha a te megléted nem tudta visszatartani a költözéstől, úgy valami nagy dolognak kellett történnie, amit gondolom nem osztottak meg veled. Te csak beletörődni tudsz a megváltoztathatatlanba, és édesanyád is.
2011. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha szó nélkül megöleled érezni fogja,hogy nincs egyedül!
2011. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tetris ***** válasza:
94%

Igaza van az előzőnek! Menj oda hozzá, és szeretgesd egy kicsit. A gyengédség nem gyengeség.

Mondd el neki, hogy - bár édesapád elment - azért te még megvagy neki, és történjék bármi, mindenben mellette leszel, és nagyon szereted.

2011. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
A szeretet a legjobb gyógyír ilyenkor!
2011. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Én azért megkérdezném aputól,van szíved elmenni mikor látod milyen szenvedést hagysz hátra.Ez mindkettőtöknek rossz.
2011. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam a válaszokat, uh. lehet hogy ismétlek.

Nem sok mindent tudsz tenni, csak vigasztalni anyudat.

Amikor az én szüleim váltak, akkor az én anyám is csak sírt, annak ellenére hogy ő valahol örült neki, még is sokat sírt még 1-2 év eltelte után is.Én olyankor csak oda ültem mellé és csak át öleltem, jó formán nem is mondtam neki semmit, csak annyit hogy : "Ne sírj anyuci én itt vagyok veled, nem maradsz egyedül."

Kitartás.

2011. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Na az utolsó előtti válaszoló tanácsát meg ne fogadd.Már bocsánat.Valószínűleg nem véletlenül akar apukád elköltözni, de ha maradna valószínűleg ugyan olyan szenvedést okozna.Ez sajnos sehogy sem jó, el kell fogadni a helyzetet bármennyire is nehéz.
2011. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Kedves utolsó válaszoló: te csak ugy tudsz tanácsot adni, hogy lehurrogod a másikat? Az ő tanácsa pedig kedves. A tied se rossz. Ez a lehetőség is fennáll. De akkor se a másik rovására.
2011. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hortobagyi ***** válasza:
86%

Nem vagyunk egyformák. Vannak dolgok ami egyes emberek értékrendjébe belefér, és vannak dolgok, amit a másik nem tud elfogadni. Nem is kell neked állást foglalni a kettőjük kapcsolatában. Óvlak attól hogy a felelősségüket, vagy felelőtlenségük terheit magadra vedd. Ez az Ő dolguk.

Igyekezz a mamával is a papával is jó kapcsolatban lenni.

Viszont nem lehetsz a mamád lelki szemetes ládája.

Add tudtára hogy bár hogy is történt. Meg érted a kesergését. Azt is add tudtára hogy, neked nyugalomra van szükséged. A te életed, lelki egyensúlyodat, nem szabad feláldozni felelőtlenségük oltárán. Egyet tehetsz. Hívj látogatókat. Rokonokat. barátokat, ismerősöket, szomszédokat. Legyen mozgás a házban. Hátha a mama megnyugszik.

2011. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!