Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogcsiszolas utáni fajdalom?

Fogcsiszolas utáni fajdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy fogam gyökerestul kitort, ezert 3het gyógyulási ido utan kapni fogok egy hidat. Tisztában vagyok vele, hogy 3 fogam is le lesz csiszolva ennek érdekében. Az orvos javaslata az, hogy majd nem kell rá ideiglenes vedelem az erzekeny, csiszolt fogakra. Egy het alatt lezajlana az egesz kezeles, szóval félek hogy egy teljes hetig védtelenek lesznek a fogaim. Biztos hogy fajni fog es erzekeny lesz?



2020. szept. 21. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy hidam. Mikor lecsiszolták a fogam, kicsit érzékeny volt, de nem fájt. Emiatt ne aggódj.
2020. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt arra az időre érted amíg védtelen volt?
2020. szept. 21. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mikor kész volt, már nem volt érzékeny.
2020. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, kibírható az az egy hét, arra vigyázz, hogy se túl meleget, se túl hideget ne egyél.
2020. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fagyit és a forró teát kerüld, mert az tud fájni. Annyira nem vészes, de kellemetlen tud lenni.
2020. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem marhára fájt, főleg az első 3 napban. Az ideiglenes korona nem csak a fájdalom miatt kell, hanem azért, mert a lecsiszolt fog minden behatásra sérülékeny. Persze tudom, hogy manapság nem szokás ez, viszont, ha közben letörik belőle vagy megsérül a fog, akkor az szívás.
2020. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Bizony előfordul. Nekem négy fogamat csiszolták egymás után, hát, elég volt.
2020. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!