Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehérebb fogak egyszerűen?

Fehérebb fogak egyszerűen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nekem eléggé sárgás fogaim vannak sajnos és ezen szeretnék változtatni.Mindennap kétszer mosok fogat,van hogy háromszor is.2-3 évig sokat ittam kávét/energiaitalt ezekkel már teljesen leálltak,illetve nem is cigizek.Gondolkodtam azon hogy lehet hatástalan fogkrémek ez használok.(signal,aquafresh).Az orvosi kezelést kissé drágának tartom szóval otthoni praktikák érdemelnének amik nektek is beválltak.
2020. szept. 23. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogorvoskent irom, hogy nincsenek praktikák, ami érne valamit az ártana is otthoni körülmények között. Picit sporolj, sok fogaszaton akciós a feherites, főleg ebben a jarvany helyzetben, hogy nincs az embereknek nagyon pénze kezelésekre. Egy professzionális fogkő eltávolítás és só polírozás csodákra képes, feherebbnek fog tűnni a kezelés után és ha szepen apolod(barmilyen fluoridos fogkremmel) akkor az fél évig minimum tartós lesz. Ezt tb-s ellátásban is megkaphatod a körzeti fogorvosodnál ingyen.

Ha lány vagy egy trükk segíthet, lilás árnyalatú rúzs, szajfény optikailag fehérítő hatást ad a fogaidnak.

Minden jót kívánok!

2020. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Heti 2x szódabikarbónaval dorzsold at vagy kovafolddel, patikaban droferiaban kapható.
2020. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!