Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az , hogy aki...

Miért van az , hogy aki cigizik szép fehérek a fogai?

Figyelt kérdés
Aki még nem annak elszinezodik. Tiktokon olyan szép mindenki foga.

2020. szept. 16. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezt kb. hány mintavétel alapján állítod...??? Ja, most látom, hogy fotósoppos tiktok-képeket hiszel valósnak. LOL


Mert én 95/100 esetben azt látom, hogy sárgák a bagózók fogai...

2020. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerősök körében is látom, hogy legtöbbnek szép fehér
2020. szept. 16. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szép. :D Majd 20 év múlva térjünk vissza a kérdésre. Amúgy a telefonokban sokszor automatikus már a szépítő funkció.
2020. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy, hogy mennyit, milyen cigiből, és mióta. Nyilván aki 5-6 éve dohányzik, és napi 5 szálat szív, annak még 30 év múlva sem lesz sárga a foga.


Aki meg napi 1-2 dobozzal tol, valami ótvarból, annak szerintem akár 1-2 év is elég, hogy sárgás barnás legyen.

2020. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 horvathviki0305 ***** válasza:
100%
A fogak sárgasága nem feltétlen a dohányzás miatt van csak. Elég genetika függő...
2020. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez sokszor így van sajnos és igazságtalan. Én pl nem dohanyoztam soha és nem is kávéztam és mégis sárgásak a fogaim, pedig mindenféle fehérítő fogkrémet, szájvizet kipróbáltam már és elektromos fogkefét használok, a fogkövet is leszedettem. Valaki meg szívja a sok cigit és mégis szép fehérek a fogai, persze van olyan is, akinek nem. Nagyobb rész múlik a genetikán, mint azon, hogy mennyire vigyáz rájuk az ember. Én is ismerek olyat, ami ráadásul nem is mossa rendszeresen és mégis rendben vannak a fogai...
2020. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazságtalan, de nem olyan általános. Neten filterrel is lehet szépíteni, van akinek jó a genetikája, másnak a fogorvosa.

Pl van olyan ismerősöm akinek az első fogain korona van, mert évekkel korábban elkezdtek letörni.


Vagy amerikában divatos a veneer sok pénzes ember megcsináltatja. Gigi Gorgeous nek van is róla videója, szép hibátlan állapotú fogai voltak és lecsiszoltatta őket az egészre koronát rakott a fogyatékos, hogy az amúgy is hófehér foga pár árnyalattal fehérebb legyen

2020. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!