Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után vagyok 3 nappal, véletlenül kifújtam az orrom, de nem történt semmi, lesz bajom?

Figyelt kérdés
Szóval varratok vannak az ínyemben ugye műtét volt, orrot fújni tilos, eddig figyeltem is, de véletlenül kijött a takony, és ösztönből fújtam, de aztán észbe kaptam, és abbahagytam. Nem lett semmi, viszont félek, ugye emiatt nem fog elszakadni később sem a varrat? Ha figyelek ezek után, és nem lesz több ilyen baleset. Ha baj lenne, azonnal szakadt volna ugye? Csak normális válaszokat várok! Köszönöm.
2020. szept. 26. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
3 nap után már gyógyúlt egy picit, meg ha nem jelentkezik egyből probléma, akkor nem lesz később se. Illetve elszakadhat a varat, csak ne nyíljon ki a seb :)
2020. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

takony..micsoda diplomatikus megfogalmazas 😀


ha nincs gond akkor nincs nyugi. 3 napja gyogyul az azert sokat szamit.


nem tudom milyen a varrat de sok helyen ezek mar maguktol felszivodnak, az sem baj ha lenyeled. ugyhogy ha itt-ott neha megerzel a torkodnal egy-egy cernat ne panikolj. jobbulj

2020. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!